Sizi Türkiye’nin ailelere yönelik en büyük dijital platformu ile tanıştıralım.
Migros TV.

Tematik kanallardan 3 kat fazla erişimi olan Migros TV’de yemek tariflerinden, güzel bakım videolarına, sağlıklı beslenmeden, sürdürülebilirliğe, evinizin bakımından çocuklarınızı eğlenceli içeriklerle geliştirmeye kadar ailenizin bulabileceği tüm kaliteli içerikler tek platformda…

Markanızın lansmanını, ürünlerinizin nasıl kullanılacağını buradaki yayınlara entegre olarak milyonlarca müşteriye aktarabilrisiniz.

400B Youtube abonesi
20M Aylık İzleme

M-content

MigrosTV Kanalları: Youtube, Mobil App, Web Sitesi, Sosyal Medya

 

Yemek Tarifi

Eğlence

Güzellik ve Bakım

Spor

Sanat ve Edebiyat

Talkshow

Eğitim

Astroloji

Kadın

Anne ve Bebek

Çocuk

Tiyatro

Mini Dizi

Çizgi Film

M-Influencer

Markanızın ve ürünlerinizin her zaman akılda kalmasını sağlayın. Sosyal medyada da en çok takip edilen sayfalarda konumlanın!

Tahminlere göre 2022 yılında şirketlerin %40’ı influencer bütçelerini %20 kadar arttırmayı planlıyorlar. Biz de farklı ürün kategorilerinde barındırdığımız influencer networklerimizle en doğru hedef kitleye en doğru markaları tanıtmak için çalışıyoruz.

Çalışılan influencer sayısı: 321

Yapılan kampanya sayısı: 18

İyi Gelecek Elçileri

120.000 den fazla kadının toplanarak Migros’a fikirleri ile ilham verdikleri müthiş bir kadın buluşması.

Markanızın yeni ürünlerini, anketlerini ,reklam videolarını paylaşabilir, workshoplar yaparak nano influencerlarımızın fikirlerini alıp ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.

Elçilerimiz sosyal medya hedefleri doğrultusunda ödüllendirmelerin olduğu bu platformda kendilerine verilen görevleri yaptıkçı sihirli puanlar kazanıyorlar bu sayede hem aile bütçelerine destek oluyoruz hem de gelişime katkı sağlıyoruz.

İyi Gelecek Elçileri

En Büyük Marka Elçi Platformu

  • 120.000 Nano influencer kadın

  • %50 Oturum

  • Workshoplar, Sosyal Medya Hedefleri, Ödül Kataloğu Entegresi

  • Sosyal Medyada Organik Erişim